• Images
  • Images
  • Images
  • Images
  • Images
20
Středa
20.9.2017
Chorvatsko - ostrov Pag

Milujete potápění?

Baví vás Chorvatsko s fajn partou?

Máte rádi soutěž pod vodou?

 

Tak to si s námi užijete konec letní potápěčské sezóny v Chorvatsku na ostrovu Pag se soutěží "Vylov si své Ožujsko"! Jedeme na prodloužený víkend 20. 9. (středa) – 24. 9. (neděle), pro zájemce s možností prodloužení.

V plánu je 6 ponorů a závěrečná párty se soutěží vylov si své Ožujsko!

 

Cena pro potápěče 5.490,- Kč (v ceně 4 noci ubytování a 6 ponorů ze člunu), pro nepotápěče 1.990,- Kč. Konec léta – tak co doma!

Cena zahrnuje: ubytování 4 noci, 3 dny potápění z lodi (2 ponory denně), plnění lahví (vzduch), zapůjčení lahve (12, 15 litrů) a zátěže

Cena nezahrnuje: dopravu a jídlo, pobytovou taxu (cca 100 Kč), pojištění (cestovní i potápěčské pojištění je možné uzavřít v divecentru Dream Dive)

Potápění je vhodné pro OWD i pokročilé potápěče, každý den jsou v plánu dva výjezdy lodí na moře. Pod hladinou najdete chobotnice, kraby, sépie, ropušnice, krevetky a spoustu dalšího života. Podívejte se do galerie, co jsme pod vodou viděli v předešlých letech - http://www.dreamdive.cz/galerie/chorvatsko-pag-fotky-pod-vodou.

 

Ubytování je zajištěno v apartmánech hned u moře a potápěčské základny, v apartmánech je možnost vařit (v kuchyňkách je běžné základní vybavení).

 

Vice informací na emailu potapeni@dreamdive.cz
nebo 602 744 724 (Niki) a 722 420 128 (Lenka)

komentáře