+420 602 744 724

Polsko Grodek

Lom Grodek se nachází v polské obci Jaworzno, je vzdálený 281km od Brna a cesta trvá cca 3 hod. Lom je vyhlášený svými výjimečnými atrakcemi, dvěma velkými bagry a vrakem lodi, která se dá proplavat a další menší kousky, z ryb můžete vidět především jesetery a okouny.

Na lomu je k dispozici zázemí s WC, sprchou, a plnírna vzduchu. Ke strojení nám poslouží přístřešek přímo u vody. Spát se dá ve vlastních stanech přímo u lomu nebo v autě, také si můžete objednat hotel v Jaworznu, Platit se dá i kartou, avšak preferují platbu PLN, většinou se vše platí na konci akce. Také si můžete nechat dát do deníčku atraktivní razítko s bagrem.

Jídlo a pití je nejlepší vzít si vlastní, v dosahu není moc obchodů. Byl tam a možná stále je stánek s rychlým občerstvením, jeho otevírací dobu se nedá spolehnout.

Program:

Odjezd z Brna v pátek odpoledne, večer možné udělat ponor, v sobotu ponory, odjezd z potápění v neděli. Libovolný počet ponorů za den + noční ponory.

Lom je spíše menší, maximální hloubka je 18m a je tedy vhodný i pro OWD, k dokončování kurzů, tréninku, k zábavě. Viditelnost většinou dobrá...

Doprava: 

vlastní dopravní prostředek

Ceník:

Vstupné na Grodek je 50 zlotých/den osoba (cca 285kč) , plnění 2 zloté/litr

Pro rezervaci se prosím přihlašte vpravo pod termínen! A prosím o uhrazení organizačního poplatku!

Děkuji

Bližší informace:

Pro bližší informace nás kontaktujte.

  • Nikolaj Varčev
    602 744 724
    niki@dreamdive.cz
Zaslat dotaz