+420 602 744 724

Polsko Grodek

Lom Grodek se nachází v polské obci Jaworzno, je vzdálený 281km od Brna a cesta trvá cca 3 hod. Lom je vyhlášený svými výjimečnými atrakcemi, dvěma velkými bagry a vrakem lodi, která se dá proplavat a další menší kousky, z ryb můžete vidět především jesetery a okouny.

Na lomu je k dispozici zázemí s WC, sprchou, a plnírna vzduchu. Ke strojení nám poslouží přístřešek přímo u vody. Spát se dá ve vlastních stanech přímo u lomu nebo v autě, také si můžete objednat hotel v Jaworznu, pokud covidová situace dovolí. Platit se dá i kartou, avšak preferují platbu PLN, většinou se vše platí na konci akce. Také si můžete nechat dát do deníčku atraktivní razítko s bagrem.

Jídlo a pití je nejlepší vzít si vlastní, v dosahu není moc obchodů. Byl tam a možná stále je stánek s rychlým občerstvením, jeho otevírací dobu jsem nestihla za pár akcí pochopit, tudíž na něj nespoléhám.

Program:

Příjezd v pátek nebo v sobotu ráno, odjezd v neděli. Libovolný počet ponorů za den + noční ponory.

Lom je spíše menší, maximální hloubka je 18m a je tedy vhodný i pro OWD, k dokončování kurzů, tréninku, k zábavě. Viditelnost většinou dobrá, kolem 7m v hloubce, teplota v hloubce kolem 14°C.

Doprava: 

vlastní dopravní prostředek

Ceník:

Ceny orientační, asi budou spíše vyšší!!!

Plnění: 

manipulační poplatek se zvedl ze 3 zł na 5 zł

cena za plnění (za litr objemu lahve) zůstala 1,5 zł

láhev 12 l - 17 zł (nebo 4,25 €UR)

láhev 15 l - 20 zł (nebo 5 €UR)

láhev 18 l - 23 zł (nebo 5,75 €UR) 

Poplatek za vstup: cca 250,-Kč (platí se na místě)

Bližší informace:

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zaslat dotaz