+420 602 744 724

Slovensko - Guláška, víkendové potápění od rána do večera, ubytování ve vlastních stanech, grylovačka a někteří - dokončení kurzů OWD,...

Potápění v pískovně Slunečných jezer 20km severně od Bratislavy v čisté vodě s bohatým podvodním životem. Ideální lokalita pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Ve vodě je množství trav, řas, loďky, stromy i pouze kamenité úseky. Kostlivec, telefonní budka a další. Najdete zde také cívku od kabelu, lžíci bagru, převrácenou vanu (pozor na zkažený vzduch).Z ryb můžete vidět kapry, štiky, sumce, určité období jsou v třímetrové hloubce kolem břehů desítky mladých úhořů. Jezera jsou v blízkosti města Senec, kde najdete velké množství restaurací, obchodů i zábavní park, který mohou využít i nepotápěči.

Program:

Příjezd v pátek (odpoledne, večer) nebo v sobotu ráno, odjezd v neděli. Libovolný počet ponorů za den + noční ponory.

Maximální hloubka je 17m a je tedy vhodný i pro OWD, k dokončování kurzů, tréninku, k zábavě. Viditelnost je většinou dobrá, kolem pěti metrů, teplota v hloubce kolem 20°C.

Potápění je nejlepší ze severního břehu, k vidění jsou pak různé atrakce. Jedeme na  DiveInn. 

Ubytování:

Ve vlastních stanech či autech -malý stan 2€, velký stan 5€, v penzionech, kdo chce, ale musí si ho zajistit sám!

DiveINN - (na severnom brehu) - Dobrý prístup, uzavreté (chránené) parkovanie, WC, prístrešky so sedením a priestorom na grilovanie, stanovanie priamo v areáli, pohodlný vstup do vody, mólo, 5 výcvikových plošín, množstvo atrakcii pod vodou (3x 250m okruhy). Potápanie je ZADARMO 

Ceník:

Doprava a jídlo vlastní, ceny foukání sdělí pan Palkovič, ale jsou přibližně stejné, jak u nás.

Bližší informace:

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zaslat dotaz